Про насПривіт! Я Гойжевська Наталя і я автор і власник бренду Sunny Bunny.

Я економіст за освітою і до створення іграшок прийшла випадково. Але, як каже мудра стара черепаха в мультику про панду кунг-фу: «Випадковостей не буває».

В декреті з молодшою дочкою я захопилась шиттям, закінчила курси, де мені і підказали «глянути» на прикольні лялечки в інтернеті. Тоді дуже популярними були Тільди.

Одразу захотілось спробувати. Спробувала. Вийшло щось не дуже зрозуміле. Кілька нових спроб були вже значно кращими. Всі мої перші «витвори мистецтва» залишались у дочки. Вона тоді була моїм найбільшим критиком.

Згодом друзі почали звертати увагу на мої роботи і просити зробити іграшку для їх дітей. Перед Новим 2012 Роком я отримала своє перше велике замовлення. Компанія «Радуга» замовила на подарунки своїм колегам дракончиків. Якщо не помиляюсь, цілих 15 шт

Восени 2012 року ще одна випадковість: ми зустрілись зі моєю знайомою Настею і вирішили робити з цього бізнес. Наступного ж дня я придумала назву Sunny Bunny. Щось таке сонячне, ніжне і душевне уявлялось мені в тому, що ми збирались робити.

Відтоді почалося стрімке зростання. Регулярна участь в виставках, фестивалях, маркетах. Зростав мій досвід, почали зявлятись постійні клієнти, частина з яких і досі зі мною. Спочатку я використовувала лекала для своїх іграшок, які були доступні в інтернеті, щось трохи змінюючи під себе. Зараз всі іграшки Sunny Bunny – це мої авторські доробки.

З 2019 року наші з Настею шляхи розійшлись і зараз Sunny Bunny – це сімейний бізнес. Мій чоловік неабияк мені допомагає і без його чарівного «пенделя» взагалі нічого б не було.

Сама б я не змогла зробити необхідну кількість іграшок. Тому я співпрацюю з професійними швачками, які крім цього ще дуже люблять робити іграшки. Перевірено досвідом: чудово виходить тільки те, що любиш робити. Я пишаюсь тим, що з більшістю з них я працюю із самого початку історії Sunny Bunny

За більше ніж 7 років у нас було більше 2000 клієнтів з 7 країн світу. І зараз ми почали підкорювати міжнародний ринок.

Я дуже ціную нашу співпрацю з корпоративними клієнтами. Для деяких ми брендуємо наші іграшки логотипом замовника. Для інших – створюємо неповторних корпоративних персонажів, які є символами бізнесу і компанії. Ми співпрацювали з Ibis Hotels, Lifecell, 1+1, Сушія, клубом туристів Kuluar та іншими. А вони цінують у мені швидкість та гнучкість. Та звісно – результат у вигляді прикольної, душевної іграшки. На сторінці https://sunny-bunny.com.ua/corporate більше інформації про це.

Я рада вітати вас у моєму затишному світі іграшок і впевнена, ви закохаєтесь у них так само, як і я.

Я особисто відповім на всі ваші питання і пораджу, якщо сумніваєтесь. Мої контакти ви знайдете у шапці сайту.

Ваша Наталя