Ляльки

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Sunny Bunny

Лялька Софія

rating

635₴

Текстильна лялечка “Софія”. Стильна пані з кольоровим волоссям. Весь одяг, а це: сукня, шапочка, снуд, гетри та трусики - можна знімати. Також в наборі є 2 заколки-крабики, 2 маленькі резинки для ляль..

Sunny Bunny

Фея Гортензія

rating

499₴

Чарівна і ніжна фея Гортензія. Вона прилетіла із чарівної країни Квітландії, де живуть її друзі. Там завжди весна і мешканці насолоджуються різноманітними ароматами квітів.Щоб не замерзнути прохолодни..

Sunny Bunny

Лялька Діана

rating

635₴

Текстильна лялечка “Діана”. Стильна пані з кольоровим волоссям. Весь одяг, а це: сукня, шапочка, снуд, гетри та трусики - можна знімати. Також в наборі є 2 заколки-крабики, 2 маленькі резинки для ляль..

Sunny Bunny

Лялька Соломія

rating

635₴

Текстильна лялечка “Соломія”. Стильна пані з кольоровим волоссям. Весь одяг, а це: сукня, шапочка, снуд, гетри та трусики - можна знімати. Також в наборі є 2 заколки-крабики, 2 маленькі резинки для ля..

Sunny Bunny

Фея Віолетта

rating

499₴

Чарівна і ніжна фея Віолетта. Вона прилетіла із чарівної країни Квітландії, де живуть її друзі. Там завжди весна і мешканці насолоджуються різноманітними ароматами квітів.Щоб не замерзнути прохолодним..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)