Вибираємо віг-вам

Вибираємо віг-вам

У батьків зараз нелегкий вибір, адже на ринку достатньо віг-вамів. Як же зробити правильний вибір, як не помилитися, щоб малюк насолоджувався грою у віг-вамі довгий час, а батьки не розчарувалися якістю та викинутими на вітер грошима?

Sunny Bunny виготовляє віг-вами більше 5 років і за цей час ми точно знаємо складові правильного віг-ваму: якісна тканина, надійні палки, безпека дитини і корисний декор. Розглянемо їх детально.1.       1. Тканина

 По-перше, тканина має бути натуральною. Бавовна підходить найкраще. Але памятайте, що буть яка натуральна тканина дає усадку при пранні.

 

По-друге, тканина має бути щільною. Бажано більше 200 г/м.кв. Якщо віг-вам зроблений з тонкої бязі чи сатіну, які зазвичай, використовують для пошиву постільної білизни, довго такий віг-вам не проходить. Ймовірність порвати таку тканину в процесі гри дуже висока

 


2.       2. Палки


Деревина, з якої зроблені палки має бути однорідною, гладкою на дотик. Уважно дивіться, чи не клеєна вона з кусків.Дуже зручно, якщо палки складаються з двох частин. По-перше, це додатково ребро жорсткості. По-друге, менше місця займає віг-вам при транспортуванні і зберіганні. 

3.       3. Безпека


Чим більше точок поєднання тканини віг-ваму з палками, тим більше надійності. Наприклад, у віг-вамах Sunny Bunny палки по свій довжині знаходяться в тканині, внизу вони також  не торкаються підлоги, а отже не дряпають її.  Зверху палки зв’язані через отвори з тканиною. Більш того, килимок у семи точках прив’язаний до віг-ваму. Тобто, якщо малюк всередині буде спиратися на сторону, він не завалиться. 

      


 

4.       4. Шторка і декор

 

Віконце – просто необхідний елемент у будиночку. В нього малюк може визирати. Чи ховатися, закриваючи шторку. Вона має легко кріпитися у піднятому положенні. Краще, якщо це буде липучка.

Якщо у віг-ваму є кишені, в них зручно зберігати книжки та іграшки. А прапорці на палках додають йому завершенності.

 

Думаю, що наші поради будуть корисними при виборі найкращого віг-ваму і збережуть вам час та гроші.

 

Ваша Наталя, засновник бренду Sunny Bunny

 

Весь асортимент віг-вамі Sunny Bunny тут https://sunny-bunny.com.ua/vig-vami/vig-vamy-dlya-ditey