Я люблю створювати іграшки!

Я люблю створювати іграшки!

Чому іграшки Sunny Bunny виходять такими душевними? ))

Привіт!

Мене звуть Наталія Гойжевська і я творець іграшок Sunny Bunny.


Кожна ваша іграшка цієї марки пройшла через мої руки.

Як автор, я завжди сама підбираю тканини, поєднуючи за кольорами, матеріалами, фактурі. Обрані тканини вишукано доповнюють кожна намистинка, ґудзик, стрічка ...

Ідея нової іграшки - це завжди дуже хвилююче і завжди раптово, оскільки часто ідеї дарують наші улюблені покупці і колекціонери. Від ідеї до викрійки - одна ніч без сну, тому що так важко заснути, уявляючи майбутнє творіння. Друзі кажуть, що я думаю відразу викрійками)))

Ось на столі затишно світиться улюблена швейна машинка - і новий мешканець чарівного світу Sunny Bunny вже на підході в очікуванні майбутнього господаря або господині.

Тіло, ніжки, ручки, вушка, головка - пошиті по порядку ... прийшов час для наповнення синтепухом.

Не передати мою радість, коли за обрисами вже набитою головки, розумієш, що це саме вона, та мила моська, яку ще тільки вчора малювала в своїх думках.

Мої діти - перші і безапеляційні критики моїх робіт, всі перші номери вони дбайливо зберігають в своїх кімнатах. Їх перша реакція - найвірніша, і допомагає краще підготувати нову модель в серію. Але вже якщо їм сподобалося, то неодмінного першості за володіння між ними не уникнути))))

І тільки після мого власного внутрішнього остаточного схвалення іграшку можна передати в дбайливі руки колег, яким довіряю як собі. Наші «швейні феї» - великі професіонали в своїй справі, без яких ми не можемо порадувати всіх наших клієнтів.

Іграшки Sunny Bunny шиють мами діток різного віку, і вони знають, як важливо правильне ставлення і гарний настрій, яке вони і передають вам через свої роботи.

Для нас на першому місці - душевність і якість заради вашої довіри, тому іграшки у нас завжди виходять саме такими! )))

Ми всі завжди (і я особисто) відкриті до співпраці, пропозицій і зауважень.

А якщо вам ну дуже потрібна якась особлива іграшка, то ми обов'язково створимо її для вас! ))

Ми також можемо додати свою родзинку в елементи вашого корпоративного стилю або подарунки для партнерів, відтворивши у тканині ваші фірмові талісмани.